VN ŠTAJERSKE, FP3: Joan MIR najszybszy, ROSSI i ZARCO w Q1

Zawodnik zespołu Suzuki, Joan Mir, ustanowił najlepszy czas w trzecim wolnym treningu MotoGP w Spielbergu, wyprzedzając Fabio Quartararo i Takaaki Nakagami.

Z najlepszym czasem 1:23.465 był nie tylko najszybszy w trzecim treningu, ale także objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej. Fabio Quartaro (Petronas Yamaha) był zaledwie 0,151 sekundy za Hiszpanem. Takaaaki Nakagami (LCR Honda) był zaledwie o trzy tysięczne sekundy za Francuzem.

W sobotę rano oczy były początkowo włączone Johann Zarco. Po kierowcy zespołu Avintię Ducati wczoraj nie mógł wyjść na tor, ponieważ nie przeszedł jeszcze badań lekarskich, po raz pierwszy od wypadku wyścigowego sprzed tygodnia mógł usiąść na swoim Ducati.

Francuski mimo kontuzji nie trwa to długo "podział". Po pięciu okrążeniach objął prowadzenie z czasem 1:24.012 min i tym samym zakwalifikował się w pierwszej 10 wspólne klasyfikacje.

Z wyjątkiem Kwartalny, który również wcześniej poprawił swój czas w porównaniu z piątkiem, reszta skupiła się na rozpoczęciu 45-minutowego treningu symulacja tempa wyścigów oraz pojazdy ze zużytymi oponami. Wraz z początkiem drugiej połowy szkolenia kierowcy coraz częściej zaczęli się na nie decydować świeże opony i nabierając tempa.

Wydaje się, że Fabio Quartararo przezwyciężył problemy z hamulcami, które ograniczały go we wczorajszych treningach.

Maverick Vinales (Yamaha) jako pierwszy pobił czas, który ustanowił wczoraj Paul Espargaro (KTM). Wkrótce potem zrobił to samo Kwartalny i zajął drugie miejsce. Z tego powodu zdarzało się to wielokrotnie na szczycie. Yamaha in Suzuki okazały się najszybszymi motocyklami w ten sobotni poranek.

Nawet kierowcy zespołu KTM in Ducati udoskonalili swoje miasta. Dla Jack Miller jednak szybkie okrążenie zakończyło się w piasku - kierowca zespołu Łuk poślizgnął się w szóstym zakręcie i nie był w stanie kontynuować treningu. Groziło mu, że wypadnie z pierwszej dziesiątki, bo tak było w ostatnim etapie wielu kierowców jeździło własnymi szybkie okrążenia.

Joan Miro w końcu nikt nie mógł wyprzedzić. Zawodnik ekipy Suzuki wywalczył wcześniej pierwsze miejsce Yamaha konkurenci Quartaro. To z dobrym ostatnim okrążeniem Nakagami (LCR Honda) zajął trzecie miejsce. Miał identyczny czas jak Andrea Dovizioso (Ducati), który zajął czwarte miejsce. Vinalesa zajął piąte miejsce, zaledwie 0,161 sekundy za liderem.

Paul Espargaro rozpoczyna drugą połowę pierwszej dziesiątki, a za nim jego kolega z zespołu satelitarnego Tech-3-KTM, Miguel Oliveira. Franco Morbidelliego (Petronas Yamaha), Alexa Rinsa (Suzuki) i Miller zapewnił sobie również miejsce w pierwszej dziesiątce.

Ten ostatni miał sporo szczęścia, że ​​mimo upadku go nie wyprzedził Brad spoiwo, który zakończył trening na jedenastym miejscu. To jest włos bez bezpośredniego lokowania w Q2 też zostałem johan zarco, który był dwunasty, aw Q1 również spotka się z nim Valentino rossi, który był piętnasty

Dodaj odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. * Oznacza pole wymagane

FASCYNOWANIE: Ile PIENIĄDZE zarabiają marki samochodów na SEKUNDĘ?

HIGH SCHOOL OF STYRIA: kwalifikacje: Z pierwszej pozycji startowej po raz pierwszy Pol ESPARGARO