SEBASTIAN VETTEL po raz pierwszy w wirtualnym wyścigu

Jak niedawno Niemiec powiedział podczas swojej ostatniej wideokonferencji, naprawdę wciągnął się w wirtualne wyścigi. W ten weekend wziął udział w Legends Trophy, ścigając się Brabhamem BT44B z 1974 roku.

„Każdy start jest trudny” – powiedział zawodnik po wyścigu Ferrari. Na kwalifikacje skończyło się 15. miejsce. Po starcie zaangażował się jednak w masową działalność Wypadek, ale był w stanie kontynuować wyścig od startu. Stało się to podczas wyścigu walczył z legenda wyścigów Emersona Fittipaldiego in Wyścig skończone 15. miejsce. Wygrał pierwszy wyścig Juan Pablo Montoya pred Jensona Buttna.

Zaczął drugi wyścig ze względu na odwróconą pozycję startową 7. miejsce, ale ukończył wyścig dalej 12. miejsce. Wygrał drugi wyścig Adriana Fernandeza.

Sebastian Vettel w wyścigu Brabham in the Legends z 1974 roku.

„Te samochody nie są łatwe w prowadzeniu” - powiedział po wyścigu. Jego czasy były po prostu konkurencyjny, jak nawet nadążał Montoya, która jest uważana za jedną z najlepszych wirtualnych wyścigówek. Jego samochód wyścigowy było Czerwony zabarwienie, podobnie jak jego praca Ferrari. Jego hełm był zazwyczaj biały z kolorami niemieckiej flagi na całym hełmie.

Wyścig legend i słynnych rajdowców można obejrzeć w całości.

Czy go zobaczymy w wirtualnym wyścigu Formuła 1i po wyścigu nie chciał powiedzieć. Stwierdził jedynie, że bardzo lubi walczyć z innymi znanymi zawodnikami ze świata sportów motorowych.